O firmie


Rozpoczęliśmy działalność gospodarczą w 1990 roku jako niewielka rodzinna firma. Od 1995 roku skoncentrowaliśmy się wyłącznie na diagnostyce laboratoryjnej. Zostaliśmy importerem odczynników, głównie do badań biochemicznych, wiedeńskiej firmy DIALAB. W ciągu kolejnych lat stopniowo poszerzaliśmy naszą ofertę. Nawiązaliśmy współpracę z renomowanymi producentami gwarantującymi wysoką jakość odczynników.

Nasi odbiorcy to placówki naukowe i badawcze, laboratoria przemysłowe, szpitale oraz zakłady opieki zdrowotnej. Nasze produkty dostarczamy do:

Wojewódzkich Stacji Sanitarno-Epidemiologicznych oraz Powiatowych Stacji Sanitarno-Epidemiologicznych,
Uczelnii (m.in. Akademii Medycznej w Białymstoku, Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, Politechniki Warszawskiej, Uniwersytetu Warszawskiego, Uniwersytetu Wrocławskiego),
Instytutów (m.in. Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi, Instytutu Biotechnologii Przemysłu Rolno-Spożywczego w Warszawie, Instytutu Biochemii i Biofizyki PAN w Warszawie, Państwowego Instytutu Weterynarii – Państwowego Instytutu Badawczego w Puławach),
Inspektoratów (m.in. Głównego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Toruniu, Głównego Inspektoratu Sanitarnego w Warszawie, Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej i Artykułów Rolno-Spożywczych w Warszawie, Wojewódzkich Inspektoratów Weterynarii).

Dziś tworzymy zgrany zespół osób, zajmujących się importem i dystrybucją odczynników. Systematycznie powiększamy grono naszych stałych odbiorców. Jesteśmy przedstawicielem handlowym renomowanych producentów odczynników do których należą R-BIOPHARM AG, R-BIOPHARM RHONE Ltd, ORGENTEC GmbH, DIALAB GmbH, Medipan GmbH, Generic Assays GmbH oraz Vircell S.L. legitymujących się certyfikatem ISO.

Odrębną grupę oferowanych przez nas produktów stanowią kuwetki kwarcowe i szklane oraz sondy produkowane przez niemiecką firmę HELLMA. W tej dziedzinie naszymi odbiorcami są głównie placówki uniwersyteckie, laboratoria kontrolne, badawcze i przemysłowe. Propozycja handlowa HELLMY to setki modeli kuwet stosowanych m.in. w badaniach spektrofotometrycznych, fluorescencyjnych i laserowych.

Nasza firma rozwija się. Bierzemy udział w targach i szkoleniach, a efektem podejmowanych przez nas działań jest poszerzający się krąg naszych stałych odbiorców. Rozpoczęliśmy też przygotowania do wdrożenia systemu zarządzania kontrolą jakości.

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami i do współpracy. Miło nam będzie poznać się z Państwem i porozmawiać o Waszych potrzebach i oczekiwaniach.

Godziny otwarcia firmy:
poniedziałek – piątek: 8.00-16.00

POLITYKA JAKOŚCI
Głównym celem działalności naszej firmy jest sprzedaż i dystrybucja odczynników diagnostycznych do badań żywności i klinicznych w sposób konkurencyjny przy zapewnieniu wymaganej jakości wyrobów oraz świadczonej usługi .

Uzyskujemy wymaganą jakość poprzez:

• Zaangażowanie pracowników w świadczenie usług spełniających wymagania klienta.

• Wdrożenie i utrzymywanie systemu zarządzania jakością pozwalającego na dobrą organizację pracy dającą satysfakcję naszym klientom i pracownikom.

• Ciągłe doskonalenie skuteczności systemu zarządzania jakością i spełnianie mających zastosowanie wymagań.
• Współpraca z renomowanymi producentami do sprzedaży wyrobów.
• Monitorowanie tendencji panujących na rynku i wprowadzanie nowych usług.

Jakość służy osiągnięciu celu strategicznego jakim jest pozytywny wynik ekonomiczny oraz ekspansja na rynku krajowym i zagranicznym.

Warszawa 02.07.2018