Aktualności


Testy SARS-CoV-2

Pojawiły się w naszej ofercie szybkie testy kasetkowe oraz paskowe do jakościowego wykrywania antygenu (SARS-CoV-2) w ludzkich próbkach wymazu z nosogardzieli. CerTest SARS-CoV-2 Card (SC820001P) CerTest SARS-CoV-2 Blister (SC720001P) Polecamy również: CerTest SARS-CoV-2 + Influenza A Card (SZ882001PC) CerTest SARS-CoV-2 + Influenza A+B Card (SS872001PC) CerTest SARS-CoV-2 + Influenza A+B…


FAX

W celu wysłania faxu prosimy o wybranie numeru 22 812 41 88.


Odra IgG, IgM

W związku ze wzmożonym zachorowaniem oferujemy testy do oznaczania przeciwciał w klasie IgG oraz IgM wirusa odry (testy ELISA oraz na analizator Alegria). Zapraszamy do zakupu.


Anti-MuSK

Anti-MuSK – test immunofluorescencyjny do oznaczania autoprzeciwciał przeciwko MuSK (mięśniowa kinaza tyrozynowa) w diagnostyce miastenii rzekomoporaźnej (Myasthenia gravis), przewlekłej choroby autoimmunologicznej mięśni szkieletowych. W przypadku dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu.


RIDA®QUICK Rota/Adeno/Noro Combi

Prezentujemy Państwu test firmy R-Biopharm do wykrywania i różnicowania antygenu rotawirusa, adenowirusa i norowirusów – RIDA®QUICK Rota/Adeno/Noro Combi (test kasetkowy). W przypadku dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu.